Вгору

Сходи зі штучного каменю на замовлення.

СХОДИНКИ ЗІ ШТУЧНОГО КАМЕНЮ

 

Дворівневі квартири, заміські будинки та котеджі не можуть обійтися без сходів.

Зовнішній вигляд сходів залежить не тільки від їх конструкції, дизайну перил і балясини, але й від матеріалу, з якого зроблені сходинки та сходові площадки.
Штучний камінь – це відмінний матеріал для виготовлення сходів. Цей матеріал чудово поєднується з деревом, керамікою, металом. Багатий вибір фактур і кольорів – однотонних, з дрібними і великими вкрапленнями, з малюнком «під мармур» – дозволяє побудувати кольорове рішення в дизайні приміщення зі сходами найбільш виграшним способом.

Переваги

Ми сприймаємо кам’яні сходи з мармуру та граніту як щось величне та розкішне. Штучний камінь справляє точно таке ж враження.

Не поступаючись натуральному каменю в міцності та красі, сходи зі штучного каменю мають ряд переваг, зумовлених властивостями матеріалу.

Мабуть, головна властивість штучного каменю поряд з його міцністю — це відсутність у матеріалі пір і мікротріщин, чим не може похвалитися натуральний камінь. Саме завдяки цій властивості сходинки зі штучного каменю перевершують всі інші можливі варіанти.

  • Гігієнічність — бактерії та мікроби, яких завжди достатньо на підошвах взуття, не зможуть забитися в мікротріщини і пори та розмножуватися там. Ретельне вологе прибирання — і сходами зможе повзати навіть малюк без загрози підхопити якусь інфекцію.
  • Стійкість до забруднень і плям – бруд, пил, сліди від мокрого взуття та пролитих рідин, як і мікроби, не проникають усередину, а залишаються на поверхні та легко змиваються.
  • Простий догляд і прибирання, що не вимагає великих зусиль — потрібні тільки мокра ганчірка і рідкий миючий засіб. Чорні смуги від взуття, жирні сліди мазуту, навіть приклеєна намертво жуйка зникають без сліду.

Сходи з кварцового каменю виправдовують себе не тільки у приватних будинках, а й у громадських будівлях. Це міцний матеріал із підвищеною зносостійкістю. Його можна використовувати навіть для сходів з дуже інтенсивним рухом: в аеропортах, на вокзалах, в торгівельних центрах і т.д. Великі розміри слябів (листів) кварцового каменю дозволяють застосовувати цей камінь для широких сходових просвітів та майданчиків.

Сходи з акрилового каменю добре зарекомендували себе у приватних будинках та квартирах. Акриловий камінь м’якший, акрилові сходинки і сходові площадки більше підходять для житлового будинку, де ними ходитимуть босоніж або в капцях. Зупинивши свій вибір на акриловому камені, можна дати волю дизайнерській фантазії, оскільки цей матеріал дозволяє виготовляти сходинки не лише класичної, але й радіусної форми.

Обидва матеріали – і кварцовий, і акриловий камінь – не вбирають воду, тому успішно використовуються в приміщеннях з підвищеною вологістю – басейнах, ванних кімнатах, лазнях, купальнях.

Евролюкс

Зворотній дзвінок    Закрити