Вгору

Акрилові та кварцові підвіконня зі штучного каменю

ПІДВІКОННЯ З КВАРЦЮ ТА АКРИЛА

 

Підвіконня зі штучного каменю — це красивий, престижний та зручний елемент інтер’єру.

Переваги

Штучний камінь міцний: підвіконню не загрожують тріщини та відколи.

Штучний камінь не потребує особливих зусиль для утримання підвіконня в ідеально чистому вигляді. Пил, бруд, жир, сліди від води та інших рідин легко змиваються з гладкої непористої поверхні підвіконня простою губкою та мильною водою.

Підвіконня зі штучного каменю екологічно чисті та безпечні. Вони не набухають, не деформуються і служать довго і безвідмовно.

Штучний камінь не програє порівняно з мармуром та гранітом, навіть навпаки. Мармур пористий і крихкий, а граніт може мати підвищений радіаційний фон.

Акриловий чи кварцовий?

Підвіконня можуть бути виготовлені з акрилового та кварцового каменю. Кожен варіант має свої переваги. Кварцовий камінь твердіший. Ви зможете пересувати по підвіконню горщики з вазонами, не боячись подряпати поверхню.

Акриловий камінь теж досить міцний, але він більш чутливий до подряпин. Однак підвіконня з акрилового каменю мають інші переваги: вони теплі! На таке підвіконня приємно буде спертися навіть у зимовий час. Ще одна перевага – акриловий камінь дозволяє створювати безшовні конструкції, тобто стики двох плит будуть зовсім непомітні.

Форми та різновиди

Найбільша перевага штучного каменю – це можливість зробити цілісне підвіконня будь-якого розміру та будь-якої форми.

Особливо гарний у цьому відношенні акриловий камінь. З цього матеріалу можна виготовити цілісне радіусне підвіконня для еркерних віконних отворів будь-якого розміру. Підвіконня виглядатиме монолітним — без жодного видимого шва!

Цікавим інтер’єрним рішенням є підвіконня, яке переходить у стільницю. Це може бути, наприклад, кухонна стільниця або письмовий стіл. За таким столом зручно працювати, використовуючи природне освітлення.

Низькі підвіконня можна оформити у вигляді оригінальних полиць для великих вазонів або підлогових ваз.

Під високими підвіконнями, що виступають, можна влаштувати акуратний стелаж. У ванній кімнаті на поличках такого стелажу зручно тримати рушники. В інших кімнатах можна зберігати книги або влаштувати виставку сувенірів.

Колір

Штучний камінь не обмежує фантазії щодо кольорових рішень. У палітрах акрилового і кварцового каменю можна знайти безліч кольорів, відтінків, малюнків і фактур. У багатьох колекціях штучного каменю пропонується відмінна імітація натурального мармуру та інших видів натурального каменю.

Практичні поради

  1. Визначте для себе, яким ви хочете бачити своє підвіконня: яким воно має бути завтовшки, наскільки виступати, якої форми, кольору і т.д.
  2. Вимір розмірів при замовленні підвіконня зі штучного каменю слід проводити після того, як всі основні роботи, пов’язані з вікном, вже виконані: демонтаж старого підвіконня, теплоізоляція віконного отвору та ін. Стіни та скоси повинні знаходитися в передфінальній стадії обробки.
  3. Повідомте замірнику, чи планується розміщувати радіатор опалення під підвіконням та яких розмірів він буде.
  4. Після вимірів не можна проводити будь-які роботи з віконним отвором.

 

В нашому Каталозі каменю ви можете підібрати колір підвіконня, що гармоніює з вашим інтер’єром.

На нашому сайті ви можете прорахувати орієнтовну вартість виробів із вибраного каменю.

Евролюкс

Зворотній дзвінок    Закрити